Daniel Debre
fotograf
Riadim sa mottom:
Všetko čo myseľ dokáže vymyslieť a v čo verí, môže aj uskutočniť!
V živote máš len to o čo si koleduješ!
Narodený 1985
Umelecké vzdelanie: Stredná umelecká škola v Kežmarku
Technické vzdelanie: Slovenská technická univerzita v Bratislave
Freelancer
Fotografia:
Glamour, Portrait, Fashion, Beauty and Art (Portfolio / Lookbook, Catalogue, Magazine, Commercial, Editorial, Bussiness, Fitness, Fit Modeling, Lingerie, Swimwear, Erotic, Pinup, Promotional Modeling)
Kreativita, tvorivosť a fantázia sú jedným z kľúčových faktorov pre našu budúcu úspešnosť v každodennom živote. Každý človek je tvorivý, ale naše zvyky, každodenný zhon, stres či predsudky našu kreativitu potláčajú. Preto je veľmi dôležité si nájsť činnosť, ktorá nám dovolí rozvíjať vlastný tvorivý potenciál. Aj preto sa fotografia stala mojou súčasťou. Baví ma práca s ľuďmi, čo má zásadný vplyv aj na môj žáner, ktorý som postupom času ohraničil na modelingovú a umeleckú (výtvarnícku) fotografiu. Veľmi si zakladám na profesionálnom prístupe, slušnom jednaní, korektnosti, dodržiavaní termínov a samozrejme diskrétnosti. Ak Vás moja tvorba zaujala, budem rád ak ma oslovíte.
Výborný štart do sveta fotografie mi dalo štúdium na umeleckej škole v odbore výtvarníctva, zameraného na samostatnú tvorivú činnosť v oblasti propagácie, reklamy, fotografie a výstavníctva použitím tradičných výtvarných techník, ale aj prostredníctvom počítačovej grafiky v špeciálnych grafických programoch. Od roku 2007 som vyskúšal v praxi rôzne fotografické žánre od reportážnej, športovej, portrétnej, módnej, panoramatickej či krajinnej fotografie. Bod prechodu z amatérskej do profesionálnej fotografie nastal začiatkom roku 2018 ohraničením mojej tvorby len na modelingovú (portrét, glamour, móda a beauty) a výtvarnícku fotografiu, resp. Fine Art fotografiu. Vo výtvarníckej fotografii využívam moje dlhoročné skúsenosti v oblasti retušérstva.
Prihlásiť na odber noviniek: